O Autorze

 

Tomasz Niziński jest przekonany, że ostatnia rzecz jakiej potrzeba światu to więcej powieści na temat walki Dobra ze Złem (koniecznie pisanych wielką literą i personifikowanych przez obdarzonych niezwykłą mocą Wybrańców / okrutnych i potężnych Władców Ciemności). Z góry dziękuje wszystkim herosom, czarodziejom i elfim pięknościom. Zamiast tego interesują go przeciętnie utalentowane postaci, z silną tendencją do zaniedbywania swoich obowiązków, kierujące się przede wszystkim własnym interesem i wrodzonym zamiłowaniem do siania zamętu.

Kilka dodatkowych, przypadkowo dobranych faktów na temat Autora: Ukończył studia, ale ma jedynie mgliste wspomnienia co do tego, jak budynek uniwersytetu wygląda od środka.  Jest niemal pewien, że nigdy nie wystąpi w Tańcu z Gwiazdami. Poważnie powątpiewa w celowość pisania konwencjonalnych notek biograficznych. Taniec marionetek to jego pierwsza książka i początek serii, która będzie kontynuowana, o ile przemysł wydawniczy nie upadnie i nie będzie można pisać nic poza postami na Facebooku i komentarzami na YouTubie.

Wywiad z Autorem

Wszelkie pytania, skargi, wyrazy niedowierzania oraz abstrakcyjne przemyślenia mniej lub bardziej związane z twórczością Tomasza Nizińskiego należy kierować na adres: tm.nizinski@gmail.com.
Autor zastrzega sobie prawo do udzielania nonsensownych odpowiedzi.